{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | Tubeaxial |
| Model: | 9WB1412S501 |
| OTÁČKY: | 4200 OTÁČEK ZA MINUTU |
| Ukončení: | 3 vodiče |
| Výrobce: | Sanyo Denki |
| Šířka: | 51,00 mm |
| Proudění vzduchu: | 286,2 CFM (8,01 m³/min) |
| Vlastnosti: | Snímač otáček (otáčkoměr) |
| Série: | San Ace 140W |
| Statický tlak: | 0,962 v H2O (239,6 Pa) |
| Hluk: | 57,0 dB(A) |
| Popis: | AXIÁLNÍ VENTILÁTOR 140X51MM 12VDC DRÁTOVÝ |
| Napětí - jmenovité: | 12VDC |
| Velikost / rozměry: | Čtverec - 140 mm délka x 140 mm výška |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL): | 1 (neomezeně) |
| Typ ložiska: | Míč |
| Schválení: | CSA, TUV, UL |
| Rozsah napětí: | 10,2 ~ 13,8 VDC |
| Výkon (ve wattech): | 32.40W |
| Provozní teplota: | -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C) |
| Materiál - rám: | Hliník |
| Materiál - čepel: | Plastové |
| Životnost @ Temp.: | 60000 hodin při 60 °C |
| Ochrana proti vniknutí: | – |
popis_vašich_požadavek: