{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | NMB |
| Model: | 4712KL-07W-B30 |
| Napětí: | 48V |
| Velikost: | 120 mm x 120 mm x 32 mm |
| Typ dílu: | Chladicí ventilátor |
| Současný stav: | 0.23A |
| Délka: | 120 mm |
| Šířka: | 120 mm |
| výška: | 32 mm |
| Dráty: | 2 |
popis_vašich_požadavek: