{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Model: | WT12B3 19031101A |
| Výrobce: | COMAIR ROTRON |
| Šířka: | 80 mm |
| Proudění vzduchu: | 15cfm |
| Série: | Whiffet |
| Statický tlak: | 0.62in/H2O |
| Atribut: | Hodnota |
| Rozměry: | 80 x 80 x 32mm |
| Napájecí napětí: | 12 V DC |
| Střídavý nebo stejnosměrný provoz: | DC |
| Výška: | 80 mm |
| Hloubka: | 32mm |
| Hladina hluku: | 52.2dB(A) |
| Rychlost ventilátoru: | 4000 otáček za minutu |
| Maximální proud: | 420mA |
| Směr křivky: | Forward |
popis_vašich_požadavek: