{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
WSB-Q354-R10 Rev:1.0 průmyslová základní deska s čipovou sadou Q35
| Formátový faktor | PICMG |
|---|---|
| Čipová sada Ethernet | Broadcom BCM5787 |
| Systémová čipová sada | Intel ICH9R |
| Video čipová sada | Intel Q35 |
| Audio | 10pinový konektor na desce podporuje 7.1kanálový HD Audio od IEI AC-KIT883HD |
| BIOS | AMI BIOS Label s 8Mb SPI EEPROM |
| Čipová sada | Intel® Q35 + ICH9R |
| CPU | LGA775 45nm procesory Intel® Core™2 Quad (Yorkfield), Core™2 Duo (Wolfdale), Core™2 Duo, Celeron na FSB800/1066/1333MHz |
| Digitální I/O | 8bitové digitální I/O, 4bitový vstup / 4bitový výstup |
| Rozměry | 338 mm x 126 mm |
| Rozhraní displeje | Analogový výstup VGA |
| Ethernet | Duální Broadcom BCM5787M GbE s ASF 2.0 |
| Hrubá hmotnost | GW: 1,1 kg |
| V/V | 2 x RS-232 7 x USB2.0 (1 na držáku, 6 na desce pomocí pinového headeru) 6 x SATA II s podporou RAID 0, 1, 10, 5 1 x IDE 1 x FDD 1 x LPT 1 x Klávesnice a myš (PS/2) 1 x 5pinový header na desce pro KB |
| IrDA | 1 x infračervený |
| Provozní vlhkost | Provoz: 5% ~ 95% bez kondenzace. |
| Provozní teplota | Provoz: 0°C ~ 60°C (32°F ~ 140°F) |
| Spotřeba energie | 3,3 V @ 0,03 A, 5 V @ 8,62 A, 5 Vsb @ 0,11 A, 12 V @ 0,1A,@(Intel Core™2 Duo E8400, DDR2 800MHz 2GB x 4) 3D Mark 2001SE |
| Napájení | ATX |
| Systémová paměť | 4 x 240-pinová patice DIMM pro dvoukanálový modul DDRII s frekvencí 800/667 MHz až 8 GB |
| TPM1.2 | 1 x 20pinový konektor na desce pro modul TPM (Trusted Platrom Module) |
| Časovač Watchdog | Softwarově programovatelné podporuje 1~255sec. reset systému |
popis_vašich_požadavek: