{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Model: | W4E300-DS72-02 |
| Výrobce: | ebm-papst |
| Šířka: | 430mm |
| Proudění vzduchu: | 2072.8m³/h |
| Atribut: | Hodnota |
| Rozměry: | 430 x 430 x 113mm |
| Napájecí napětí: | 230 V AC |
| Střídavý nebo stejnosměrný provoz: | AC |
| Výška: | 113.2mm |
| Spotřeba energie: | 90W |
| Hloubka: | 430mm |
| Hladina hluku: | 62dB |
| Rychlost ventilátoru: | 1500 otáček za minutu |
| Maximální proud: | 600mA |
popis_vašich_požadavek: