{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Model: | W2S130-AA03-90 |
| Výrobce: | ebm-papst |
| Proudění vzduchu: | 380m³/h |
| Atribut: | Hodnota |
| Rozměry: | 172 x 55mm |
| Napájecí napětí: | 230 V AC |
| Střídavý nebo stejnosměrný provoz: | AC |
| Výška: | 172 mm |
| Spotřeba energie: | 45W |
| Hloubka: | 55 mm |
| Hladina hluku: | 53dB |
| Rychlost ventilátoru: | 3250rpm |
| Směr křivky: | Backward |
popis_vašich_požadavek: