{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | Tubeaxial |
| Model: | W2G107-AD03-13 |
| OTÁČKY: | – |
| Ukončení: | 2 terminály |
| Výrobce: | ebm-papst Inc. |
| Šířka: | 38,00 mm |
| Proudění vzduchu: | 100.0 CFM (2.80m³/min) |
| Vlastnosti: | – |
| Série: | W2G107 |
| Statický tlak: | – |
| Hluk: | 42,0 dB(A) |
| Popis: | FAN AXIAL 119X38MM 24VDC 3.3W |
| Napětí - jmenovité: | 24VDC |
| Velikost / rozměry: | Čtverec - 119 mm délka x 119 mm výška |
| Další názvy: | 381-3186 Q1815802 W2G107-AD03-13-ND |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL): | 1 (neomezeně) |
| Typ ložiska: | Míč |
| Schválení: | CSA, UL, VDE |
| Rozsah napětí: | – |
| Výkon (ve wattech): | 3.30W |
| Provozní teplota: | – |
| Materiál - rám: | Hliník |
| Materiál - čepel: | – |
| Životnost @ Temp.: | – |
| Ochrana proti vniknutí: | – |
| Aktuální hodnocení: | – |
popis_vašich_požadavek: