{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Model: | W2E250-HP06-01 |
| Výrobce: | ebm-papst |
| Šířka: | 280 mm |
| Proudění vzduchu: | 1695m³/h |
| Atribut: | Hodnota |
| Rozměry: | 280 x 80mm |
| Napájecí napětí: | 230 V AC |
| Střídavý nebo stejnosměrný provoz: | AC |
| Výška: | 280 mm |
| Spotřeba energie: | 125W |
| Hloubka: | 80 mm |
| Rychlost ventilátoru: | 2320rpm |
| Maximální proud: | 550 mA |
popis_vašich_požadavek: