{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | Tubeaxial |
| Model: | W2E200-HK86-01 |
| OTÁČKY: | 2800 OTÁČEK ZA MINUTU |
| Ukončení: | Svorkovnice |
| Výrobce: | ebm-papst Inc. |
| Šířka: | 80.00mm |
| Proudění vzduchu: | 606.0 CFM (16.97m³/min) |
| Vlastnosti: | – |
| Série: | W2E200 |
| Statický tlak: | 0.482 in H2O (120.0 Pa) |
| Hluk: | 61,0 dB(A) |
| Popis: | FAN AXIAL 225X80MM BALL 115VAC |
| Napětí - jmenovité: | 115VAC |
| Velikost / rozměry: | Square – 225mm L x 225mm H |
| Další názvy: | 381-2281 W2E200HK8601 |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL): | 1 (neomezeně) |
| Typ ložiska: | Míč |
| Schválení: | CCC, CE, CSA, GOST, UL, VDE |
| Rozsah napětí: | – |
| Výkon (ve wattech): | 80.0W |
| Provozní teplota: | -40 ~ 149°F (-40 ~ 65°C) |
| Materiál - rám: | Hliník |
| Materiál - čepel: | Ocel |
| Životnost @ Temp.: | – |
| Ochrana proti vniknutí: | IP44 |
| Aktuální hodnocení: | 0.700A |
popis_vašich_požadavek: