{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | Tubeaxial |
| Model: | W2E143-AB09-01 |
| OTÁČKY: | 3300 OTÁČEK ZA MINUTU |
| Ukončení: | 2 terminály |
| Výrobce: | ebm-papst Inc. |
| Šířka: | 51,00 mm |
| Proudění vzduchu: | 294.2 CFM (8.24m³/min) |
| Vlastnosti: | – |
| Série: | W2E143 |
| Statický tlak: | – |
| Hluk: | 58,0 dB(A) |
| Popis: | FAN AXIAL 172X51MM 230VAC TERM |
| Napětí - jmenovité: | 230VAC |
| Velikost / rozměry: | Round – 171.5mm Dia |
| Další názvy: | 381-1066 W2E143AB0901 |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL): | 1 (neomezeně) |
| Typ ložiska: | Míč |
| Schválení: | CCC, CE, CSA, GOST, UL, VDE |
| Rozsah napětí: | – |
| Výkon (ve wattech): | 30.00W |
| Provozní teplota: | -40 ~ 176°F (-40 ~ 80°C) |
| Materiál - rám: | Hliník |
| Materiál - čepel: | Ocel |
| Životnost @ Temp.: | – |
| Ochrana proti vniknutí: | – |
| Aktuální hodnocení: | 0.120A |
popis_vašich_požadavek: