{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | Tubeaxial |
| Model: | W2E143-AA09-25 |
| OTÁČKY: | 3300 OTÁČEK ZA MINUTU |
| Ukončení: | 2 terminály |
| Výrobce: | ebm-papst Inc. |
| Šířka: | 51,00 mm |
| Proudění vzduchu: | – |
| Vlastnosti: | – |
| Série: | W2E143 |
| Statický tlak: | – |
| Hluk: | – |
| Popis: | FAN AXIAL 230VAC 172X51MM |
| Napětí - jmenovité: | 230VAC |
| Velikost / rozměry: | Round – 171.5mm Dia |
| Další názvy: | 381-3142 W2E143-AA09-25-ND |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL): | 1 (neomezeně) |
| Typ ložiska: | Míč |
| Schválení: | CE, VDE |
| Rozsah napětí: | – |
| Výkon (ve wattech): | 26.00W |
| Provozní teplota: | -13 ~ 158°F (-25 ~ 70°C) |
| Materiál - rám: | Hliník |
| Materiál - čepel: | Ocel |
| Ochrana proti vniknutí: | IP20 |
| Aktuální hodnocení: | 0.110A |
popis_vašich_požadavek: