{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Model: | W2E142-BB01-01-KR0 |
| Výrobce: | ebm-papst |
| Šířka: | 172 mm |
| Proudění vzduchu: | 330m³/h |
| Atribut: | Hodnota |
| Rozměry: | 150 x 172 x 38mm |
| Napájecí napětí: | 230 V AC |
| Střídavý nebo stejnosměrný provoz: | AC |
| Výška: | 150 mm |
| Spotřeba energie: | 27 W, 28W |
| Hloubka: | 38 mm |
| Hladina hluku: | 52dB(A) |
| Rychlost ventilátoru: | 2800 otáček za minutu |
popis_vašich_požadavek: