{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Model: | W1G200-EC87-20 |
| Výrobce: | ebm-papst |
| Proudění vzduchu: | 500m³/h |
| Atribut: | Hodnota |
| Rozměry: | 200 x 78.5mm |
| Napájecí napětí: | 230 V AC |
| Střídavý nebo stejnosměrný provoz: | AC |
| Spotřeba energie: | 11W |
| Hloubka: | 78.5mm |
| Hladina hluku: | 41 dB |
| Rychlost ventilátoru: | 1300rpm |
| Maximální proud: | 90mA |
popis_vašich_požadavek: