{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | STYL |
| Model: | VFA-8018-BH20 |
| Napětí: | 24V |
| Velikost: | 80 mm x 80 mm x 20 mm |
| Typ dílu: | Chladicí ventilátor |
| Současný stav: | 0.085A |
| Délka: | 80 mm |
| Šířka: | 80 mm |
| výška: | 20 mm |
| Dráty: | 2 |
popis_vašich_požadavek: