{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | NIDEC |
| MPN: | V12E24BMM9-51 |
| Napětí: | 24V |
| Dráty: | 2 |
| Současný stav: | 0.6A |
| Délka: | 120 mm |
| Šířka: | 120 mm |
| Výška: | 38 mm |
| Typ dílu: | Chladicí ventilátor |
popis_vašich_požadavek: