{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | NIDEC |
| Model: | V12E24BGB5-52 |
| Napětí: | 24V |
| Velikost: | 120 mm x 120 mm x mm |
| Typ dílu: | Chladicí ventilátor |
| Současný stav: | 1.4A |
| Délka: | 120 mm |
| Šířka: | 120 mm |
| výška: | mm |
| Dráty: | 3 |
popis_vašich_požadavek: