{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | Nidec |
| MPN: | V12E12BSB5-07A02 |
| Napětí: | 12V |
| Dráty: | 6 |
| Současný stav: | 3A |
| Délka: | 120 mm |
| Šířka: | 120 mm |
| Výška: | 38 mm |
| Typ dílu: | FAN |
popis_vašich_požadavek: