{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | U.S.TOYO FAN |
| MPN: | USTF80381153T |
| Napětí: | 115V |
| Výkon: | 9/7W |
| Délka: | 80 mm |
| Šířka: | 80 mm |
| Výška: | 38 mm |
| Typ dílu: | Chladicí ventilátor |
popis_vašich_požadavek: