{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | STYLOVÝ VENTILÁTOR |
| Model: | US80D23 |
| Výkon: | 11/10W |
| Napětí: | 230V |
| Velikost: | 80 mm mm x 80 mm mm x 38 mm mm mm |
| Typ dílu: | Chladicí ventilátor |
| Délka: | 80 mm |
| Šířka: | 80 mm |
| výška: | 38 mm |
popis_vašich_požadavek: