{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | STYLEFAN |
| Model: | US15F22-ZMGW |
| Výkon: | 32/34W |
| Napětí: | 220V |
| Velikost: | 150 mm mm x 172 mm mm x 55 mm mm |
| Typ dílu: | Chladicí ventilátor |
| Délka: | 172 mm |
| Šířka: | 150 mm |
| výška: | 55 mm |
| Dráty: | 2 |
popis_vašich_požadavek: