{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | STYLOVÝ VENTILÁTOR |
| Model: | US15D23-M |
| Výkon: | 33/30W |
| Napětí: | 230V |
| Velikost: | 150 mm x 172 mm x 38 mm |
| Typ dílu: | Chladicí ventilátor |
| Délka: | 172 mm |
| Šířka: | 150 mm |
| výška: | 38 mm |
| Dráty: | 2 |
popis_vašich_požadavek: