{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | STYL |
| Model: | UP92B10-T |
| Výkon: | 10/9W |
| Napětí: | 100V |
| Velikost: | 92 mm x 92 mm x 25 mm |
| Typ dílu: | FAN |
| Délka: | 92 mm |
| Šířka: | 92 mm |
| výška: | 25 mm |
popis_vašich_požadavek: