{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | TOBISHI FAN |
| MPN: | UHS4556 |
| Napětí: | 220V |
| Výkon: | 20/18W |
| Délka: | 120 mm |
| Šířka: | 120 mm |
| Výška: | 38 mm |
| Typ dílu: | Chladicí ventilátor |
popis_vašich_požadavek: