{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | Tubeaxial |
| Model: | UF25GCA12-BTHR |
| OTÁČKY: | 2600 OTÁČEK ZA MINUTU |
| Ukončení: | 2 terminály |
| Výrobce: | Mechatronika |
| Šířka: | 89,00 mm |
| Proudění vzduchu: | 680,0 CFM (19,04 m³/min) |
| Vlastnosti: | – |
| Série: | UF25G |
| Statický tlak: | 0,370 v H2O (92,2 Pa) |
| Hluk: | 62,0 dB(A) |
| Popis: | AXIÁLNÍ VENTILÁTOR 254X89MM 115VAC |
| Napětí - jmenovité: | 115VAC |
| Velikost / rozměry: | Kulatý - průměr 254 mm |
| Další názvy: | 1570-1019 |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL): | 1 (neomezeně) |
| Typ ložiska: | Míč |
| Schválení: | CE, cUL, TUV, UL |
| Rozsah napětí: | – |
| Výkon (ve wattech): | 75.0W |
| Provozní teplota: | -40 ~ 158°F (-40 ~ 70°C) |
| Materiál - rám: | Hliník |
| Materiál - čepel: | Polybutylentereftalát (PBT) |
| Životnost @ Temp.: | – |
| Ochrana proti vniknutí: | – |
| Aktuální hodnocení: | 0.660A |
popis_vašich_požadavek: