{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Model: | U97EM-012KK-3 |
| Výrobce: | Micronel |
| Šířka: | 98mm |
| Proudění vzduchu: | 9.5L/s |
| Série: | U97EM |
| Statický tlak: | 905Pa |
| Atribut: | Hodnota |
| Rozměry: | 98 x 136 x 105mm |
| Napájecí napětí: | 12 V DC |
| Střídavý nebo stejnosměrný provoz: | DC |
| Výška: | 136mm |
| Hloubka: | 105mm |
| Hladina hluku: | 62 dB(A) |
| Rychlost ventilátoru: | 11300rpm |
| Maximální proud: | 630mA |
| Směr křivky: | Forward |
popis_vašich_požadavek: