{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Model: | U64HM-006GK-2 |
| Výrobce: | Micronel |
| Šířka: | 64mm |
| Proudění vzduchu: | 4.9L/s |
| Série: | U64HM |
| Statický tlak: | 415Pa |
| Atribut: | Hodnota |
| Rozměry: | 64 x 64 x 56.5mm |
| Napájecí napětí: | 6 V dc |
| Střídavý nebo stejnosměrný provoz: | DC |
| Výška: | 64mm |
| Hloubka: | 56.5mm |
| Hladina hluku: | 55dB(A) |
| Rychlost ventilátoru: | 11300rpm |
| Maximální proud: | 420mA |
| Směr křivky: | Forward |
popis_vašich_požadavek: