{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | VENTILÁTOR TOYO |
| Model: | TYP T755D |
| Výkon: | 43/40W |
| Napětí: | 200V |
| Velikost: | 150 mm mm x 150 mm mm x 55 mm mm |
| Typ dílu: | Chladicí ventilátor |
| Délka: | 150 mm |
| Šířka: | 150 mm |
| výška: | 55 mm |
popis_vašich_požadavek: