{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | TOTO |
| MPN: | TYF500LJ01 |
| Napětí: | 12V |
| Dráty: | 3 |
| Současný stav: | 0.18A |
| Výkon: | 2.16W |
| Délka: | 45 mm |
| Šířka: | 45 mm |
| Výška: | 15 mm |
| Typ dílu: | FAN |
popis_vašich_požadavek: