{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | KOE |
| Typ: | a-Si TFT-LCD, panel |
| Režim zobrazení: | IPS, normálně černý, propustný |
| Velikost: | 7 |
| Usnesení: | 800(RGB)¡Á480 (WVGA) |
| Jas: | 800 cd/m2 (typicky) |
| Kontrastní poměr: | 600 : 1 (typicky) (propustné) |
| Barvy displeje: | 262K (6 bitů) |
| Doba odezvy: | 45 (Max.)(Tr+Td) (ms) |
| Úhel pohledu: | 85/85/85/85 (Typ.)(CR?10) (L/R/U/D) |
| Frekvence: | 60 Hz |
| Typ lampy: | WLED |
| Signálové rozhraní: | LVDS (1 ch, 6 bitů) |
| Vstupní napětí: | 3.3V |
| Použití: | Průmyslová aplikace |
| Výrobce: | KOE |
popis_vašich_požadavek: