{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | KOE |
| Typ: | a-Si TFT-LCD, panel |
| Režim zobrazení: | TN, normálně bílý, propustný |
| Velikost: | 6.2 |
| Usnesení: | 640(RGB)¡Á240 |
| Jas: | 320 cd/m2 (typicky) |
| Kontrastní poměr: | 400 : 1 (typicky) (propustné) |
| Barvy displeje: | 262K (6 bitů) |
| Doba odezvy: | 45 (Typ.)(Tr+Td) (ms) |
| Úhel pohledu: | 80/80/80/80 (Typ.)(CR?10) (L/R/U/D) |
| Frekvence: | 60 Hz |
| Typ lampy: | WLED |
| Signálové rozhraní: | Paralelní RGB (1 ch, 6 bitů) |
| Vstupní napětí: | 3,3 V (typ.) |
| Použití: | Průmyslová aplikace |
| Výrobce: | KOE |
popis_vašich_požadavek: