{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | SERVO |
| Model: | TUDC24H4C-L06 |
| Výkon: | 2.6W |
| Napětí: | 24V |
| Typ dílu: | Chladicí ventilátor |
| Současný stav: | 0.11A |
| Délka: | 60 |
| Šířka: | 60 |
| výška: | 25 |
| Dráty: | 2 |
popis_vašich_požadavek: