{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Model: | TNE2C 19020169A |
| Výrobce: | COMAIR ROTRON |
| Šířka: | 175.51mm |
| Proudění vzduchu: | 560m³/h |
| Atribut: | Hodnota |
| Napájecí napětí: | 115 V AC |
| Střídavý nebo stejnosměrný provoz: | AC |
| Výška: | 175.51mm |
| Spotřeba energie: | 59W |
| Hloubka: | 111.8mm |
| Hladina hluku: | 65.4dB |
| Rychlost ventilátoru: | 3350rpm |
| Maximální proud: | 490mA |
popis_vašich_požadavek: