{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Model: | TNE2A 19020174A |
| Velikost: | 6.91 x 4.4 (175.5 x 111.8) In. (mm) |
| Ukončení: | Terminály |
| Výrobce: | Comair Rotron |
| Proudění vzduchu: | 340 CFM (9628 L/Min.) |
| Série: | Tarzan AC Series |
| Rozměry: | 6.91 x 6.91 x 4.4 In. (175.5 x 174.5 x 111.8 mm) |
| Hladina hluku: | 61.6/65.4 dBA |
| Frekvence: | 50; 60 Hz |
| Aktuální hodnocení: | 0.53 A |
| Rychlost: | 3480 RPM |
| Atribut produktu: | Hodnota atributu |
| Přibližná velikost: | 6.9 x 6.9 In. (176 x 175 mm) |
| Přibližná tloušťka: | 4.4 In. (112 mm) |
| Jmenovité napětí: | 115 VAC |
| Konfigurace: | Čtverec |
| Jmenovitý výkon: | 56 W |
popis_vašich_požadavek: