{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | TOSHIBA |
| Velikost: | 4.8 |
| Usnesení: | 160¡Á128 |
| Jas: | 6 |
| Aktivní oblast: | 95.96¡Á76.76 |
| Osnova: | 129¡Á104.5 |
| TN/VA/IPS: | STN |
| C/R: | 0.167361111111111 |
| Barvy: | Monochromatické |
| Typ. Hloubka: | 8,6 mm |
| Max. Hloubka: | 14 mm |
| Rozhraní: | CPU |
| Práce na dobu určitou: | 0 ~ 50 °C |
| Skladovací teplota: | -20 ~ 60 °C |
| Výrobce: | TOSHIBA |
popis_vašich_požadavek: