{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | DELTA |
| MPN: | THB0648BE |
| Typ ventilátoru: | Axiální |
| Napětí: | 48V |
| Otáčky (ot./min.): | 14700 |
| Proudění vzduchu: | 68.6 CFM (1.94 m³/min) |
| Hluk: | 61.5 dBA |
| Současný stav: | 0.41A |
| AC/DC: | Ventilátory DC |
| Ukončení: | 4 dráty |
| Vlastnosti: | Řízení PWM; Snímač otáček (otáčkoměr) |
| Ložisko: | Míč |
| Tvar: | Čtverec |
| Série: | THB |
| Statický tlak: | 2.886 in H2O (718.9 Pa) |
| Blade_material: | Plastové |
| Frame_material: | Plastové |
| Výrobce: | DELTA |
popis_vašich_požadavek: