{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | Axiální |
| Model: | THA0412AD-TZW3 |
| Napětí: | 12V |
| Velikost: | 40 mm x 40 mm x 20 mm |
| Současný stav: | 0.60A |
| AC/DC: | Ventilátory DC |
| Ukončení: | 4 dráty |
| Výrobce: | DELTA |
| Otáčky (ot./min.): | 15600 |
| Proudění vzduchu: | 20.6 CFM (0.583 m³/min) |
| Vlastnosti: | Řízení PWM; Snímač otáček (otáčkoměr) |
| Ložisko: | Míč |
| Tvar: | Čtverec |
| Série: | THA |
| Statický tlak: | 1.385 in H2O (345.0 Pa) |
| Hluk: | 52 dBA |
| Blade_material: | Plastové |
| Frame_material: | Plastové |
popis_vašich_požadavek: