{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Model: | TFP41 |
| Velikost: | 7.37 x 6.29 x 2.65 In. (mm) |
| Ukončení: | Drátěné vodiče |
| Výrobce: | Hoffman |
| Proudění vzduchu: | 55 CFM (1557 L/Min.) |
| Série: | TFP4 Series |
| Rozměry: | 7.37 x 6.29 x 2.65 In. (187 x 160 x 67 mm) |
| Hladina hluku: | 41 dBA |
| Frekvence: | 50; 60 Hz |
| Aktuální hodnocení: | 0.21 A |
| Atribut produktu: | Hodnota atributu |
| Přibližná velikost: | 7.4 x 6.3 In. (187 x 160 mm) |
| Přibližná tloušťka: | 2.7 In. (68 mm) |
| Jmenovité napětí: | 115 VAC |
| Konfigurace: | Čtverec |
| Jmenovitý výkon: | 17 W |
popis_vašich_požadavek: