{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | SUNON |
| Model: | TD802524B2 |
| Výkon: | 1.92W |
| Napětí: | 24V |
| Typ dílu: | Chladicí ventilátor |
| Současný stav: | 0.08A |
| Délka: | 80 |
| Šířka: | 80 |
| výška: | 25 |
| Dráty: | 2 |
popis_vašich_požadavek: