{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | TOYON |
| Model: | TD8020LS |
| Napětí: | 12V |
| Velikost: | 80 mm x 80 mm x 20 mm |
| Typ dílu: | FAN |
| Současný stav: | 0.08A |
| Délka: | 80 mm |
| Šířka: | 80 mm |
| výška: | 20 mm |
| Dráty: | 2 |
popis_vašich_požadavek: