{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | Kyocera |
| Velikost: | 12.1 |
| Usnesení: | 800¡Á600 |
| Povrch: | AG |
| Jas: | 800 |
| Úhel pohledu: | 80/80/80/80 |
| Frekvence: | 60 Hz |
| Aktivní oblast: | 246¡Á184.5 |
| Osnova: | 278.3¡Á207.5 |
| TN/VA/IPS: | TN |
| C/R: | 41.6673611111111 |
| Barvy: | 16.7M |
| Typ. Hloubka: | 9,5 mm |
| Max. Hloubka: | 10 mm |
| Rozhraní: | LVDS |
| Špendlíky: | 30 kolíků |
| Práce na dobu určitou: | -20 ~ 70 °C |
| Skladovací teplota: | -30 ~ 80 °C |
| Podsvícení: | WLED |
| Výrobce: | KYOCERA |
popis_vašich_požadavek: