{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | TOYO |
| Model: | T786CG-2-TP |
| Napětí: | 200/220V |
| Velikost: | 150 mm x 172 mm x 38 mm |
| Typ dílu: | FAN |
| Délka: | 172 mm |
| Šířka: | 150 mm |
| výška: | 38 mm |
popis_vašich_požadavek: