{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | SUNON |
| Model: | SP103A P/N 1123LST |
| Napětí: | 115V |
| Velikost: | 120 mm x 120 mm x 38 mm |
| Typ dílu: | FAN |
| Současný stav: | 0.13A |
| Délka: | 120 mm |
| Šířka: | 120 mm |
| výška: | 38 mm |
popis_vašich_požadavek: