{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Model: | SP101AT/1122HBL.GN |
| Výrobce: | Sunon |
| Šířka: | 120 mm |
| Proudění vzduchu: | 136m³/h |
| Atribut: | Hodnota |
| Rozměry: | 120 x 120 x 25 mm |
| Napájecí napětí: | 115 V AC |
| Střídavý nebo stejnosměrný provoz: | AC |
| Výška: | 120 mm |
| Spotřeba energie: | 18W |
| Hloubka: | 25 mm |
| Hladina hluku: | 48 dB |
| Rychlost ventilátoru: | 2500 otáček za minutu |
| Maximální proud: | 190 mA |
popis_vašich_požadavek: