{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | Tubeaxial |
| Model: | SP101A-1123HST.GN |
| OTÁČKY: | 2900 OTÁČEK ZA MINUTU |
| Ukončení: | 2 terminály |
| Výrobce: | Sunon |
| Šířka: | 38,00 mm |
| Proudění vzduchu: | 105,0 CFM (2,94 m³/min) |
| Vlastnosti: | – |
| Série: | SP |
| Statický tlak: | 0,300 in H2O (74,7 Pa) |
| Hluk: | 48,0 dB(A) |
| Popis: | AXIÁLNÍ VENTILÁTOR 120X38MM 115VAC TERMÍN |
| Napětí - jmenovité: | 115VAC |
| Velikost / rozměry: | Čtvercový - 120 mm délka x 120 mm výška |
| Další názvy: | 259-1388 S115OAMS1T-GRM SP101A 1123HST.GN SP101A1123HST.GN SP101A1123HSTGN |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL): | 1 (neomezeně) |
| Typ ložiska: | Rukáv |
| Schválení: | CE, CUR, TUV, UL |
| Rozsah napětí: | 85 ~ 125VAC |
| Výkon (ve wattech): | 18.00W |
| Provozní teplota: | 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) |
| Materiál - rám: | Hliník |
| Materiál - čepel: | Polybutylentereftalát (PBT) |
| Životnost @ Temp.: | – |
| Ochrana proti vniknutí: | – |
| Aktuální hodnocení: | 0.180A |
popis_vašich_požadavek: