{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | ShengKwei |
| Model: | SK180AP-22-1 |
| Výkon: | 43/52W |
| Napětí: | 200-240V |
| Velikost: | 160 mm x 160 mm x 62 mm |
| Typ dílu: | Chladicí ventilátor, tepelné ventilátory, serverový ventilátor, počítačový ventilátor, průmyslový ventilátor |
| Současný stav: | 0.23/0.24A |
| AC/DC: | AC |
| Ukončení: | 2 |
popis_vašich_požadavek: