{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | SHENGKWEI |
| MPN: | SK162AP |
| Napětí: | 220/240V |
| Výkon: | 40/36W |
| Délka: | 172 mm |
| Šířka: | 150 mm |
| Výška: | 51 mm |
| Typ dílu: | Chladicí ventilátor |
popis_vašich_požadavek: