{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | SHENG KWEI |
| Model: | SK109AP-11-1 |
| Výkon: | 17/15W |
| Napětí: | 100/120V |
| Současný stav: | 0.25/0.21A |
| Délka: | 120.0 |
| Šířka: | 120.0 |
| Výška: | 25.0 |
popis_vašich_požadavek: