{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | Toshiba |
| Model: | SF9022H1250A |
| Napětí: | 12V |
| Velikost: | 90 mm x 90 mm x 22 mm |
| Typ dílu: | FAN |
| Současný stav: | 350 mA |
| Délka: | 90 mm |
| Šířka: | 90 mm |
| výška: | 22 mm |
| Dráty: | 3 |
popis_vašich_požadavek: