{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | TOSHIBA |
| MPN: | SF84M12-07A |
| Typ ventilátoru: | Axiální |
| Napětí: | 12V |
| Současný stav: | 0.7A |
| AC/DC: | Ventilátory DC |
| Ukončení: | 3 dráty |
| Výrobce: | TOSHIBA |
popis_vašich_požadavek: