{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | TOSHIBA |
| Model: | SF83H12-07A |
| Napětí: | 12V |
| Typ dílu: | Chladicí ventilátor |
| Současný stav: | 0.9A |
| Délka: | 105 |
| Šířka: | 102 |
| výška: | 28 |
| Dráty: | 3 |
popis_vašich_požadavek: